אתם מעוניינים להוסיף בחצר ביתכם או במרפסת דירתכם פרגולה, הגעתם למקום הנכון בו תמצאו את התשובות לכל שאלותיכם.

אנחנו נמצאים בארץ חמה למדי במיוחד בחודשי הקיץ בהם קרני השמש קופחות עלינו ללא רחמים. פרגולה היא הדרך הנוחה, הטובה והאסתטית ביותר על מנת להעניק לכם את ההצללה מקרני השמש החמות. פנו עבורכם את כל המידע לו אתם תזדקקו על מנת להזמין פרגולה לביתכם.

נכון להיום ישנן שתי דרכים לבנות פרגולות, האחת מעץ והשנייה מאלומיניום. כאשר אתם מבצעים בחירה של סוג החומר ממנו תיבנה הפרגולה שלכם עליכם לקחת בחשבון אורך חיי המוצר ותחזוקתו. פרגולות מעץ הן מצריכות מכם לתחזוקה, העץ הינו חומר המושפע מתנאי מזג אוויר ועם הזמן נסדק. על מנת לשמור על פרגולה מעץ בצורה טובה יהיה עליכם לתחזק את הפרגולה אחת לתקופה וזה עניין שעליכם לקחת בחשבון אם אתם מעוניינים בהתעסקות זו.

פרגולות מאלומיניום הן בעלות עמידות גבוהה הרבה יותר להבדיל מפרגולות עץ, האלומיניום אינו מושפע מתנאי מזג אוויר ובצביעה נכונה בתנור הצבע מחזיק לאורך שנים ללא קילופים ובנוסף, אלומיניום אינו תופס חלודה. דבר נוסף ולא פחות חשוב עלויות של פרגולה העשויה מאלומיניום זולה יותר מפרגולת עץ וזאת כתוצאה מעלויות החומר, עץ יקר משמעותית מאלומיניום.

אם מצאתם באינטרנט הצעה מאוד זולה, אפשר לומר זולה מידי עבור בניית פרגולה, אל תתפתו והיו חשדנים, ישנם לא מעט חובבנים שמנסים את מזלם ואתם לא רוצים להיות שפן הניסיונות שלהם. בקשו הצעות מחיר וודאו מה המרכיבים הכוללים את הצעת המחיר עשו השוואות עם בעלי מקצוע לפי פרמטרים זהים וכך תדעו לזהות בעצמכם מי הוא חובבן ומי הוא מקצועי.

כמו בכל תחום בחיינו העובר שינויים ושדרוגים, גם בענף הפרגולות תוכלו למצוא תוספות כמו פרגולה חשמלית המאפשרת לכם שליטה בכיוון השלבים להצללה המתאימה לכם, ישנן פרגולות משולבות בבד הצללה בין השלבים שמעניק לכם הצללה מקסימלית וישנן פרגולות אלומיניום דמוי עץ, אלו פרגולות במראה של עץ עם עמידות של אלומיניום. לכל שאלה או התייעצות אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר.